27 вересня 2017 року китайські і українські художники представлять свої роботи на виставці “Мир та дружба”

27 вересня 2017 року китайські і українські художники представлять свої роботи на виставці “Мир та дружба”

Урочисте відкриття виставки приурочене до 68 річниці утворення Китайської Народної Республіки та 25 річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм.

Почесні гості:

Країна-почесний гість – Китай

Передмова президента України

Передмова президента України

27 вересня відбудеться виняткова для українсько-китайських відносин подія – святкова виставка живопису українських та китайських митців “Мир та дружба”.

Подібні виставки уже були організовані в понад 40 країнах, де на найвищому рівні проводилися заходи задля миру  та взаємоповаги між усіма народами.

На час виставки до України прибудуть одні з найвідоміших митців Китаю, щоб презентувати традиційне мистецтво Піднебесної, яке століттями було закрите для світу.

Україну ж на виставці представлятимуть роботи визначних художників сьогодення: представників Національної академії мистецтв України, Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, Національної спілки художників, Львівської національної академії мистецтв, Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва та ін. Всього гостям покажуть роботи понад 30 митців з Китаю та України.

“Ця виставка покликана сприяти утвердженню високих моральних принципів та духовному розвитку наших дружніх народів.
Рушійною силою для проведення подібних виставок по всьому світу є віра в майбутнє, де любов до прекрасного виховується з дитинства, де мистецтво стає невід’ємною частиною повсякденного життя кожної людини, де починає панувати гармонія та високі цінності. Адже мистецтво завжди працює проти непорозумінь, конфліктів та війн. Мистецтво завжди говорить мовою, для якої не потрібні перекладачі. Мовою таланту, дружби та поваги. Саме це зараз необхідно цьому світу: єдність і примирення”, - наголошує організатор виставки, президент Міжнародної спілки художників за мир  Шао Ченчунь.

Художники певні, Україна та Китай сповідують однакові цінності: цінувати мир, любити культуру та берегти сімейні ідеали. Для обох країн це можливість краще пізнати один одного, відкрити новий шлях зближення культур двох народів.

Організатори виставки:

Партнери:

Відкриття виставки: 27.09.2017 о 18.00.
Адреса: м.Київ, вул. Велика Житомирська 2A, “InterContinental Kyiv”, святкова зала «Золоті ворота».