Вступне слово

Директор UEWCEC Лінь Сі

Лінь Сі

Директор UEWCEC

Україна – велична держава, що з прадавніх часів перебувала на стику цивілізацій, у силових полях Заходу і Сходу, Півночі і Півдня, тисячоліттями знаходячись у самому центрі політичного та культурного життя європейського континенту.

Її по праву вважають колискою європейської цивілізації,  яка є її центром як географічно, так і культурно.

Ще з прадавніх часів першого і другого тисячоліть нашої ери  Київська Русь була найбільшою потужною  і широко відомою усьому світу європейською державою. Причому, знаною і шанованою не лише завдяки переможним війнам та завойовницьким походам, а головним чином — через високий рівень цивілізованості та права, розгалужену мережу династичних зв’язків, зважену зовнішню політику, активну і відповідальну участь у міжнародних справах.   

Україну справедливо називають житницею Європи,на територію якої припадає більше чверті всіх площ орних земель у континенту. Багаті й різноманітні  запасами мінералів  загалом становить  п’ять відсотків світових запасів корисних копалин.

На думку багатьох авторитетних дослідників, численні археологічні знахідки засвідчують, що землі, які згодом стали територією України, причетні до появи людини та становлення європейської цивілізації загалом. Вона завжди була мостом для співпраці та комунікації Європи та Азії, доказом чого є її приналежність до Великого Шовкового шляху. 

Цим шляхом перевозилися не тільки товари, але й приходили знання про культуру, мистецтво, народні звичаї чи державний устрій Китаю до Європи. З тих далеких часів наша дружба все більше вкорінюється у житті наших народів.

Україна – це тисячолітня історія, сповнена високих подвигів та  гучних імен. Славетні гетьмани українського козацтва роками захищали кордони Європи від войовничих кочових набігів, тим самим виступаючи надійним щитом, забезпечуючи стабільність та оберігаючи цивілізаційні надбання всього європейського континенту.

Я думаю, Європі і світові ще належить по-справжньому оцінити внесок українського народу в захист цивілізації і самого життя на планеті в різні історичні періоди. Оцінити так, як це було зроблено у 1945 році, коли Україна, як один з провідних учасників боротьби з фашизмом, стала членом-засновником Організації Об’єднаних Націй.  

Сучасна Україна – це одна з найперспективніших країн на світовій арені, яка володіє неймовірними ресурсами, найбільшою транзитною  енергетичною мережею  в Європі. Вона завжди була мостом для співпраці та комунікації Європи та Азії, яка наочно демонструвала людству свою миролюбність та передбачувану політику.

Це держава, яка потрібна світові і на яку світ може покластися.

Відстань у тисячі кілометрів між нашими державами не в змозі завадити зростанню інтересу в Україні до далекої і загадкової землі і навпаки. Саме така могутня і дружелюбна  країна має стати тим фундаментом, на якому буде розвиватися культурний обмін та економічне співробітництво між Сходом та Заходом та усім світом загалом.

Україна – це цінності, дух і культура. Саме тому Український  Східно-Західний центру культурного обміну зробить її  осередком проведення міжкультурних виставок, обмінів, конференцій та інших міжнародних заходів.  

Ми прагнемо спільним зусиллями об’єднати Європу та Азію навколо найважливіших питань сьогодення, відкрити ці два великі світи один для одного. Ми переконані, що стабільність  та благополуччя в Україні є запорукою миру та процвітання у всьому світу.  Це те, заради чого ми працюємо і те, у що ми віримо.

Я пишаюся, що наша команда вносить свій вклад у цю велику справу і сподіваюся бачити вас серед тих, хто розділяє наше прагнення миру і взаєморозуміння у всьому світі!

...
читати повністю

мета завдання місія

Наша мета – використовуючи значний історичний потенціал України та її багатовікову культуру, зробити її осередком проведення міжкультурних виставок, обмінів, конференцій та інших міжнародних заходів задля об’єднання Східного і Західного світу, популяризації давньої китайської цивілізації в Україні та древньої української культури в Китаї.

Україна завжди була пов’язуючим мостом між Азією та Європою, територією історичних змін та перетинів найважливіших транспортних шляхів.

Наше завдання – сприяти налагодженню культурних, освітніх, наукових та ділових контактів задля подальшого розвитку стратегічного партнерства, міжрегіонального співробітництва, торгово-економічних відносин, співпраці у галузі науки та освіти, гуманітарних та історико-культурних зв’язків.

Ми прагнемо розвивати ті цінності, які споконвіку сповідували народи України та Китаю – прагнення миру, взаємоповаги та економічного зростання.

Наша місія - зробити Україною відкритою для Азії і всього світу в цілому, об’єднати людей різних національностей, рас та політичних поглядів навколо найважливіших питань сьогодення задля духовного збагачення та економічного зростання.

Ми переконані, що стабільність та благополуччя в Україні є запорукою миру та процвітання у всьому світі. Це те, заради чого ми працюємо, і те, у що ми віримо!

Головні цілі

  • Сприяти дружнім відносинам між Китаєм, Україною та Європою вцілому.

  • Підтримувати культурний діалог між країнами Азії та Європи.

  • Створити мости для поглиблення взаємної довіри та взаєморозуміння у всіх країнах уздовж Шовкового шляху.

  • Сприяти економічному зміцненню України та її інвестиційної перспективи для Китаю та Європи вцілому.

Наші партнери

  • Посольство Китайської Народної Республіки Посольство Китайської Народної Республіки
  • Львівська національна академія мистецтв Львівська національна академія мистецтв
  • Українська академія мистецтв Українська академія мистецтв
  • Міжнародна асоціація художників за мир Міжнародна асоціація художників за мир
  • Цзіннаньский центр культурного обміну шовкового шляху Цзіннаньский центр культурного обміну шовкового шляху

Контакти

  • 063 678 95 53

М.Київ,
Вул. Микільсько-Ботанічна, 3

напишіть нам