зв'яжіться з нами

Переклади

Професійні переклади китайська мова

 • 01

  Технічний переклад китайської мови: технічний переклад інструкцій з експлуатації обладнання, технічний переклад довідкових матеріалів до обладнання, переклад іншої технічної документації і багато чого іншого з китайської мови на українську, російську та навпаки.

 • 02

  Юридичний переклад китайської мови: переклад договорів, контрактів, переклад банківської документації, переклад бізнес-планів підприємств, переклад угод і домовленостей, переклад законів з китайської мови на українську, російську та навпаки.

 • 03

  Художній переклад китайської мови: художній переклад книг, статей, оповідань, поезії, переклад рекламних матеріалів і багато чого іншого з китайської мови на російську і з китайської мови на українську, російську та навпаки.

 • 04

  Медичний переклад китайської мови: переклад інструкцій по експлуатації медичного обладнання, переклад медичної документації, переклад медичної літератури і наукових статей з різних галузей медицини, переклад брошур дослідників і протоколів досліджень, переклад інструкцій із застосування лікарських препаратів, переклад результатів досліджень і багато чого іншого з китайської мови на українську, російську та навпаки.